Facebook Blinked Twitter Blinked LinkedIn Blinked

Pozycjonowanie Luboń

Pozycjonowanie Luboń

Pozycjonowanie stron LubońLuboń jest miastem należącym do aglomeracji Poznania. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni 13,5 km², na której rozciąga się miasto sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce.

Luboń – miasto blisko Poznania

Bezpośrednia bliskość Poznania pozwala na traktowanie miasta Luboń jako prawie następnej dzielnicy Poznania. To bezpośrednie sąsiedztwo pozwala zauważyć, że warto przy pozycjonowaniu strony wziąć pod uwagę pozycjonowanie lokalne – nakierowane nie tylko na frazę związaną z głównym miastem wojewódzkim ale też na ościenne lokalizacje, będące atrakcyjnym, potencjalnym obszarem zwiększenia świadomości marki danej firmy.

Reklama lokalna w Luboniu

Wybierając frazę „Restauracja Poznań” zawężamy obszar poszukiwań przez potencjalnych klientów, do tych tylko, którzy szukają restauracji w Poznaniu. Natomiast nie pozwalamy już na znalezienie tej konkretnej restauracji przez osoby zamieszkujące np. miasto Luboń.

Z uwagi na bliskość obu miast warto rozszerzyć pozycjonowanie strony o frazy lokalne, które mogą być swoistą „podpowiedzią marketingową”, dla mieszkańców sąsiadujących z Poznaniem, a której sami nie wpisaliby w wyszukiwarkę internetową.

Kontakt

Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami a my przedstawimy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb
Kontakt

Nasze realizacje